Prečo Švihadlovo?

Prečo práve prázdniny so švihadlom vo ŠVIHADLOVE? Pretože…..

– je novinkou v ponukách letných aktivít pre deti a mládež na Slovensku!
– je zamerané na pohyb a športovanie detí aj počas prázdnin!
– je COOOOL!!!

 

Prečo sa rozhodnúť pre tento camp? Prečo dôverovať práve nám? Lebo……
– sme národnou organizáciou pre rope skipping
– máme v tíme zakladateľku vzdelávacieho systému rope skippingu na Slovensku!
– máme kvalitný tím certifikovaných lektorov so skúsenosťami zo zahraničia!
– máme odborné skúsenosti a prax v oblasti výučby rope skippingu
– predošlé campy boli pre deti plné zážitkov, zábavy, nových priateľstiev, ale najmä trikov, poznatkov a motivácie ďalej športovať

 

Organizujeme kvalitný

rope skipping camp

za rozumnú cenu !!!

 

Kvalita ŠVIHADLOVA spočíva v:

  • kvalitnom a prepracovanom tréningovom procese
  • zaujímavom doplnkovom celodennom programe
  • profesionálnej starostlivosti
  • rozumnej cene

 

Kvalitný a prepracovaný tréningový proces
Samotnej výučbe rope skippingu s certifikovanými a skúsenými lektormi, ktorý je každoročne konzultovaný s tímom odborníkov, venujeme veľkú pozornosť. Zahŕňa prvky, ktoré spĺňajú súčasné potreby detí, prvky motivačné, zábavné a primerane vzdelávacie. V našom programe deti môžu využívať svoju zručnosť i fantáziu. Všetko je robené nenásilnou formou tak, aby sme deti nadchli pre každú činnosť a aby odchádzali od nás čo najspokojnejšie. Každoročne cielene investujeme tak, aby bol náš program moderný, progresívny a zábavný.

Zaujímavý doplnkový program
Výlety či večerné aktivity vhodne dopĺňajú zábavný charakter campu a sú zdrojom zážitkov pre účastníkov. Nevynecháme bazén ako relaxačný a uvoľňujúci prostriedok po športových výkonoch. Každý rok máme pre deti pripravené rôzne programy.

Profesionálna starostlivosť
Veľmi dôležitá súčasť rope skipping campu ŠVIHADLOVO sú tréneri a lektori. Predovšetkým sú to ľudia s pedagogickým vzdelaním, ale hlavne ľudia, ktorí majú veľmi kladný vzťah k deťom, ústretoví, tvoriví, milí, zábavní, ktorí riziká nepodceňujú a snažia sa im predchádzať. Máme vytvorený základný tím skúsených lektorov, do ktorého každoročne priberáme špičkových lektorov zo zahraničia. Naši lektori sú deťmi veľmi obľúbení. V rope skipping campe je neustále prítomný zdravotník.

Rozumná cena
Pre nás ako aj pre Vás je dôležitá cena, za ktorú Vám deti prídu z prázdnin domov plné radosti, nových priateľstiev a zážitkov, ktoré si ponesú zo sebou po celý ich život. Zabezpečili sme pre Vaše dieťa maximálnu kvalitu v podobe špičkových lektorov a maximálne množstvo zážitkov a zábavy za rozumnú cenu. Švihadlovo myslí na Vaše deti, takže cena sa rovná hodnote klasických týždenných denných táborov, kde deti majú iba obed a musíte si ich vydvihnúť a priniesť domov. My Vám ponúkame full servis pre deti!

Nie, nemusíte nám dávať deti do Švihadlova a nemusíte platiť takú čiastku, kľudne ich prihláste do klasických táborov alebo ich nechajte doma túlať sa v okolí Vášho domu, ale potom príde práve Vaše dieťa o nové zážitky, priateľstvá, športové aktivity a poznatky so švihadlom.